Погода Ужгород, Закарпаття 14 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 18 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Ужгородська кав’ярня "Арт Про" експонує 26 конкурсних робіт учнів міської ДМШ

грудня 01
19:29 2017

Сьогодні, 1 грудня, у арт-кафе "Арт Про" відкрили виставку-конкурс художніх творів вихованців Ужгородської дитячої школи мистецтв. У галереї закладу представили 26 найкращих робіт учнів образотворчого відділу, які попередньо обрали зі 144. Голосували за найкращі роботи учні школи, викладачі, батьки дітей, оглянути малюнки можна було протягом місяця у залі школи мистецтв.

Керівник Ужгородської дитячої школи мистецтв Наталія Громова подякувала діткам за участь у конкурсі, а також усім, хто долучився до організації виставки. Пані Наталія зазначила, що маючи так багато талановитих вихованців та креативних викладачів, які передають дітям любов до мистецтва, школа буде часто радувати місто такими гарними експозиціями і вони стануть традиційними.

Привітала юних митців начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради Ольга Василиндра. "Це другий етап виставки-конкурсу, попереду ще третій – вирішальний. Остаточні переможці, яких визначить поважне журі, отримають подарунки та грамоти від міської ради 21 грудня під час різдвяного концерту в Ужгородській дитячій школі мистецтв", – розповіла Ольга Михайлівна.

Звернулися до учасників конкурсу з напутніми словами і члени журі, які обиратимуть фінальні роботи - Член Національної спілки художників України, скульптор Василь Роман, заслужений художник України Владислав Габда, викладачі школи мистецтв – Еліна Роман та Василь Лучка, інформує прес-служба Ужгородської  міськради.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатці матимуть вихідний у день вшанування пам’яті померлих

    Закарпатці

На Закарпатті День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль. ...