Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 березня 2018 року
 Останні новини:

У бібліотеці відбудеться майстер-клас "Ораторське мистецтво – запорука успіху"

грудня 01
14:19 2017

6 грудня о 17:00 у Закарпатській обласній бібліотеці імені Ф. Потушняка відбудеться майстер-клас із ораторського мистецтва, де кожен зможе дізнатися, як з допомогою своєї мови досягнути успіху у родині, бізнесі та інших сферах життя.

"Правильно і влучно говорити – справжнє мистецтво. Ні для кого не секрет, що успішність людини, її авторитет та кар'єра в більшості випадків залежить від її уміння говорити.

Якщо вам часто доводиться спілкуватися з людьми, підлеглими, представляти інтереси пов'язані з вашою роботою чи навчанням – ви точно знаєте, що невлучно підібране слово або невірна інтонація можуть похитнути довіру тих, перед ким ви виступаєте. Якщо у вас є страх висловлювати свою думку публічно, не можете побороти хвилювання – тоді вам до нас. 

На майстер-класі ви дізнаєтеся:

– як досягнути успіху виступаючи перед аудиторією;

– як побороти страх перед публічним виступом;

– як вплинути на співбесідника, щоб він сприйняв вашу точку зору та ін.

Майстер-клас проведе Любомир Геляс – актор Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегеїв, тренер із розвитку особистості.  Чекаємо вас 6 грудня о 17:00. Вхід вільний.

Мар'яна Ничка, бібліотекар відділу обслуговування ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка

Подібні новиниПопулярні новини

Біля ринку у Львові був переполох: людей евакуювали

    Біля

Сьогодні, 22 березня, близько обіду до львівських правоохоронців надійшло повідомлення, що поблизу одного з львівських ринків у Сихівському ...