Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

В ОДА презентують видання, присвячені закарпатським письменникам

листопада 22
14:35 2017

Дві книги, приурочені до 70-річчя Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, видані за кошти обласного бюджету, презентують у четвер, 23 листопада, в Закарпатській ОДА.

Літературний альманах "Сім крутих перевалів" містить творчий доробок сучасної генерації обласної спілки, зокрема, представників наймолодшого покоління.

До книги літературознавця Дмитра Федаки „Українське красне письменство Закарпаття" увійшли стислий огляд художньої літератури краю від найдавніших часів та літературні портрети письменників 19-го, 20-го ст.,  а також представників літературного цеху нинішніх днів - письменників, літературознавців та фольклористів.

Детальніше про видання розкажуть голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, директор видавництва „TIMPANI" Ярослав Федишин, головний редактор видавництва "Знання" Галина Курій та директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ярослав Галас.

Презентація відбудеться в прес-центрі Закарпатської ОДА.

Початок об 11.00.

Подібні новиниПопулярні новини

Резонансна ДТП в Ужгороді: прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо власника Porsche (Відео)

    Резонансна

У справі резонансної ДТП, яка трапилася 15 червня на Слов'янській набережній в Ужгороді, з'явилося ще одне кримінальне провадження. Прокуратура зареєструвала ...