Мукачівські каратисти привезли дванадцять нагород з Кубку України

Опубліковано:

Кубок України з Шотокан карате відбувся у м Харкові. Найкращі юні каратисти з всієї України з'їхалися щоб позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність. Масштабні змагання, у яких взяло участь більше 300 спортсменів з 14 областей відбулися на базі Школи вищої спортивної майстерності. Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською Асоціацією Карате.

Закарпатську область на змаганнях представив Мукачівський клуб карате “Сінай”. Семеро юних вихованців тренера вищої категорії, майстра спорту з Шотокан карате Романа Маслигана виступили на високому рівні та вибороли дванадцять нагород.

Скарбничку нагород Закарпатської області та клубу “Синай” поповнили:

У розділі “Командне куміте”, вікова категорія 12-13р. дівчата стали срібними призерками

• Гонак Ольга, с. Лавки Мукачівський район
  • Фабрицій Софія, Мукачево
  • Смочко Ліна, В. Лучки

У віковій категорії 14-15р. розділу “Командне куміте” відзначилися юнаки, які вибороли “бронзу” та піднялися на третю сходинку почесного п'єдесталу:

• Гонак Максим, Мукачево
  • Буштин Денис, Кольчино, Мукачівський район

В індивідуальних змаганнях, безперечно, тріумфували дівчата.

Смочко Ліна додала до “срібла” з командного куміте ще дві нагороди:

• Розділ “куміте”, вагова категорія 40 кг – ІІ місце
  • Розділ “куміте”, вікова категорія 12-13 років – ІІІ місце

Гонак Ольга також здобула ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках:

• Розділ “куміте”, вагова категорія 37 кг – ІІІ місце
  • Розділ “куміте”, вікова категорія 10-11 років – ІІІ місце

Гідно виступила Фабрицій Софія, яка абсолютній категорії, вікова група 12-13 років виборола почесне ІІІ місце.

Високий результат та волю до перемоги показав Буштин Денис з Кольчина, Мукачівського району. Юнак додав до “бронзи” з командного куміте ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках: