Погода Ужгород, Закарпаття -3 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 14 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

У Тернополі промишляє смаглявий гіпнотизер

листопада 14
10:32 2017

Тернополянку зупинив чоловік на вул. Живова – схопив за руку і запропонував придбати у нього парфуми. За пробник просив гроші, телефон чи золото. Дівчина підозрює, що її хотіли загіпнотизувати, адже після "спілкування" з незнайомцем їй стало дуже погано.

У поліції кажуть, що випадки виманювання грошей і цінностей через гіпноз досить часті, тож радять не спілкуватися з незнайомцями на вулиці, інформує  "20 хвилин".

Інцидент стався вихідними навпроти зупинки "Ринок". Тернополянка йшла вулицею, коли її зупинив нібито торговий агент.

– Я дуже відкрита і вихована людина, тому не можу просто пройти повз, коли до мене звертаються, – розповідає тернополянка Юлія. – Чоловік казав, що він з місцевого торгового центру, але з якого саме магазину не уточнив. Схопив мене за руку, і дивлячись в очі почав задавати запитання. В нього були дуже гіпнотичні очі. Питав чи маю 30 гривень на придбання пробника. Я відповіла, що ні, бо розуміла, що варто тільки дістати гаманець, як грошей не стане. Я таке по телевізорі бачила, що гіпнотизери спочатку доторкаються до руки, потім до плеча, а потім задають три запитання, на які людина має відповісти "так", весь час тримаючи зоровий контакт – так було і в мене. Коли він сказав "Може маєш телефон або золото?" я остаточно зрозуміла, що це гіпноз. Я висмикнула руку, а він знову мене схопив, але мені таки вдалось від нього відійти.

Розповідаю все це, щоб люди були уважнішими з незнайомцями і не потрапили у подібну ситуацію. Дівчина запам"ятала лише те, що чоловік був смаглявий, високий, чорнявий і мав карі очі. Після зустрічі з чоловіком дівчині стало дуже погано, – вона відчувала головний біль, нудоту, втому.

У поліції радять одразу звертатися на 102, навіть якщо шахраї нічого не виманили. – Випадки такого шахрайства у Тернополі досить часті, – повідомив начальник відділу комунікації Головного управління нацполіції в області Сергій Крета. – Часто зупиняють дітей, занепокоєних на вигляд людей. Найчастіше таким шахрайством займаються роми і діють за розробленим сценарієм. Вони наче психологи, і людина не встигне й оком змигнути, як вона вже розповідає всі проблеми шахрайці, яка обіцяє їх вирішити.

Загіпнотизовані люди можуть навіть привести незнайомця до себе додому, який начебто проведе над ними всілякі ритуали. Аколи люди отямлюються, залишаються без грошей та прикрас. Радимо не спілкуватися з підозрілими незнайомцями, не дивитися їм в очі, психологічно відгородитися, якомога швидше відійти від таких людей та викликати поліцію.

Подібні новиниПопулярні новини

Дівчина з Хуста за 8 місяців схудла на 57 кілограмів (Відео)

    Дівчина

  43-річна закарпатка зуміла значно схуднути, не шкодячи своєму здоров'ю. Спорт і правильне харчування – ось секрет її казкового схуднення. Схуднувши, Ольга ...