Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 20 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Гройсман зацікавився проваллями поблизу Трускавця

листопада 10
13:06 2017

Сьогодні, у п'ятницю, 10 листопада, прем'єр-міністр країни Володимир Гройсман доручив віце-прем'єру Степану Кубіву створити і очолити комісію, яка займеться вирішенням проблеми виникнення проваль неподалік Трускавця. 

"Я знаю про цю проблему. Позавчора у мене була робоча зустріч з головою Львівської ОДА і він порушував це питання. Я доручаю першому віце-прем'єр міністру Степану Кубіву очолити цю комісію і спільно знайти варіанти вирішення [цієї проблеми]. Але ви знаєте, що цій проблемі не один рік, а декілька десятиріч", – сказав глава уряду, інформує "Захід нет".

Нагадаємо, що нове карстове провалля у руслі річки Вишниця виникло цьогоріч 2 листопада. Раніше після землетрусу неподалік Дрогобича і Трускавця на Львівщині утворилося провалля діаметром 300 метрів і глибиною до 50 метрів. Потому на дорозі між Дрогобичем і Трускавцем виявили тріщини.

Подібні новиниПопулярні новини

Термальні курорти Закарпаття – перспективний бізнес і розвиток туризму в регіоні

    Термальні

Термальні курорти на території Закарпатської області з'явилися ще два століття тому. Лікуватися цілющою мінеральною водою та приймати теплі ванни сюди ...