В Ужгороді зіграють у футгандбол

Опубліковано:

У четвер, 2 листопада, у спорткомплексі “Юність” ужгородці зможуть побачити незвичну спортивну подію — поєднання футболу та гандболу у виконанні гравців ФК ​”Минай” та ГК “Карпати”.

Один тайм футболісти гратимуть за правилами гандболу, інший відповідно гандболісти спробують активно застосовувати ноги, повідомляє ФК “Минай”.

Товариський матч проведуть о 17:30 у залі №1 спорткомплексу “Юність” між чоловічими командами ФК “Минай” та ГК “Карпати”.

Варто зауважити, “Минай” наразі єдиний представник Закарпаття у футболі на всеукраїнській арені: команда перший рік виступає у аматорському чемпіонаті України. Натомість ГК “Карпати” грають у Першій лізі чемпіонату України.

Правила гри: матч складається з трьох частин або таймів. Перший – команди 15 хвилин грають в міні-футбол. Другий – команди також 15 хвилин грають в гандбол. Третій – футболісти кидають руками семиметровий, гандболісти ногами пробивають пенальті (по 5 спроб). За перемогу в кожному таймі присвоюється 1 очко.

Не пропусти подібне видовище! Буде цікаво!