Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 16 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

У Хусті реконструюють стадіон "Карпати" (Фото)

жовтня 17
10:35 2017

У ході робочої поїздки до Хуста Геннадій Москаль проінспектував реконструкцію міського стадіону "Карпати", яка проводиться за кошти Державного бюджету (в тому числі Держфонду регіонального розвитку) та міського бюджету.

– Тут модернізують трибуни, встановлять сучасне електронне табло, зараз проводять дренаж і систему зрошення основного поля і прокладають атлетичні доріжки, – повідомляє голова ОДА. – Запасне поле зі штучним покриттям уже встановлене, побудовані чотири спортивні майданчики (три волейбольні і один гандбольний), проводиться освітлення, крім того, буде реконструйовано адміністративний корпус. Після завершення робіт "Карпати" стануть одним із найкращих стадіонів Західної України, тут на найвищому рівні можна буде проводити не тільки загальноукраїнські, але й міжнародні змагання.

Геннадій Москаль разом із головою обласної ради Михайлом Рівісом та керівництвом Хустщини також оглянув щойно відремонтовану вулицю Косичну в Хусті – одну з головних транспортних артерій міста, яка веде на об'їзну дорогу та до Долини нарцисів. Дорожнє покриття завдовжки 1,1 кілометр, яке донедавна було вщент розбите, капітально відремонтували, виклавши довговічною гранітною бруківкою. Роботи тривали два роки й фінансувалися з міського бюджету.

Після цього керівники області та району відвідали в Хусті ТОВ "Вуд Інтернаціонал" – підприємство з французькими інвестиціями, яке за унікальними технологіями виготовляє комплектуючі до дубових бочок, що експортуються у Францію. Сучасне виробництво тільки нарощує потужності і вже зараз забезпечує роботою 70 чоловік із пристойною зарплатою.

Подібні новиниПопулярні новини

Павло Клімкін сьогодні інспектував пункт пропуску «Ужгород» (Фото)

    Павло

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України на своїй сторінці у соцмережі "Facebook", сьогодні на шляху до Словаччини міністр ...