">
Погода Ужгород, Закарпаття 9 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 23 жовтня 2017 року
 Останні новини:

«Подібного розхитування не треба ані закарпатським українцям, ні закарпатським угорцям», - Валерій Пацкан

жовтня 12
19:58 2017

"Проведення такої акції від політичної сили, яка, все ж таки, користується підтримкою частини громадян Угорщини, є тривожним дзвіночком і потенційно може ще більше напружити стосунки між Угорщиною та Україною, які зараз і так не найсприятливіші через непорозуміння щодо нового Закону України про освіту". Народний депутат Валерій Пацкан так прокоментував у соцмережі завтрашню одіозну політичну акцію "Йоббіка" у Будапешті, яку  угорські націоналісти провокативно назвали "Самовизначення для Закарпаття".

" На щастя, організовує його не провладна партія Угорщини, а сумнозвісний "Йоббік" - праворадикальна націоналістична партія, чиї зв'язки з Кремлем, думаю, вже ні в кого не викликають сумнівів", - написав нардеп, - "Я б дуже хотів, щоб Уряд Угорщини відреагував на цю подію та висловив публічну незгоду з акцією. Будь-які непорозуміння можна вирішити шляхом діалогу, однак подібні недружні кроки здатні лише поглибити конфлікт".

Нагадаємо, завтра в Будапешті "Йоббік" запланував провести одіозну політичну акцію "Самовизначенння для Закарпаття".

Про Захід

Подібні новиниПопулярні новини

Голова Рівненської ОДА взяв собі чарівну платну радницю

    Голова

У голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка з'явився новий радник.  Розпорядження про призначення Ірини Михалевич радницею на платній основі ...

завантаження...