Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 20 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

«Подібного розхитування не треба ані закарпатським українцям, ні закарпатським угорцям», - Валерій Пацкан

жовтня 12
19:58 2017

"Проведення такої акції від політичної сили, яка, все ж таки, користується підтримкою частини громадян Угорщини, є тривожним дзвіночком і потенційно може ще більше напружити стосунки між Угорщиною та Україною, які зараз і так не найсприятливіші через непорозуміння щодо нового Закону України про освіту". Народний депутат Валерій Пацкан так прокоментував у соцмережі завтрашню одіозну політичну акцію "Йоббіка" у Будапешті, яку  угорські націоналісти провокативно назвали "Самовизначення для Закарпаття".

" На щастя, організовує його не провладна партія Угорщини, а сумнозвісний "Йоббік" - праворадикальна націоналістична партія, чиї зв'язки з Кремлем, думаю, вже ні в кого не викликають сумнівів", - написав нардеп, - "Я б дуже хотів, щоб Уряд Угорщини відреагував на цю подію та висловив публічну незгоду з акцією. Будь-які непорозуміння можна вирішити шляхом діалогу, однак подібні недружні кроки здатні лише поглибити конфлікт".

Нагадаємо, завтра в Будапешті "Йоббік" запланував провести одіозну політичну акцію "Самовизначенння для Закарпаття".

Про Захід

Подібні новиниПопулярні новини

У Рівному сталася ДТП (Фото)

    У

У Рівному на вул. Данила Галицького сталася автоаварія. Рух транспорту на цій ділянці дороги частково ускладнений, повідомляє "Рівне медіа". Учасники ...