Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді стартував інвестиційний форум "Закарпаття – бізнес в центрі Європи"

жовтня 12
13:36 2017

Закарпатський економічний ландшафт, можливості і пропозиції крайового бізнесу, діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу представляють сьогодні в Ужгороді на інвестиційному форумі "Закарпаття – бізнес в центрі Європи". 

У ньому беруть участь близько півтори сотні представників бізнесу, зокрема й із сусідніх із Закарпаттям областей та країн, торгово-промислових палат, громадських організацій, наукових інституцій, керівники підприємств, дипломати іноземних держав. В урочистому відкритті, яке відбулося в історико-культурному центрі "Совине гніздо", взяли участь керівники краю та міста – Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Як зазначив Геннадій Москаль, за темпами зростання прямих іноземних інвестицій наша область займає друге місце в державі. 

"Гарантую сприятливу інвестиційну погоду кожному, хто прагне розпочати бізнес на Закарпатті", – запевнив Геннадій Геннадійович. Голова обласної ради Михайло Рівіс наголосив, що темпи зростання середньої зарплати на Закарпатті такі, що сюди вже охоче їдуть працювати мешканці центральних регіонів, а на Закарпатті відроджується високоінтелектуальна складова підприємництва. 

"Ужгород – має всі умови, щоб бути лідером у розвитку туризму, наданні послуг, у харчовій, легкій, деревообробній промисловості", – сказав у вітальному слові міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і побажав усім учасникам форуму приємного спілкування, результативних домовленостей, підписання вигідних угод. Після презентаційного ролика про наш край директор департаменту економіки ОДА Денис Ман від обласної адміністрації підписав Меморандуми про співпрацю і підтримку з керівниками кількох банківських установ. 

Форум проходить у форматі презентацій та панельних дискусій, заплановано проведення трьох пленарних засідань: "Інвестиції та економіка", "Стала енергетична політика – передумова для енергозбереження та енергоефективності", "Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентноздатність та новизна". Мета інвестиційного форуму "Закарпаття – бізнес в центрі Європи" – привернути додаткову увагу українських та європейських інвесторів до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...