Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 лютого 2018 року
 Останні новини:

Обласні обранці підтримали результати діяльності органів прокуратури на Закарпатті

жовтня 11
11:36 2017

На восьмій сесії облради серед питань порядку денного депутати  заслухали та взяли до відома інформацію "Про результати діяльності органів прокуратури на території Закарпатської області".

Доповідав - прокурор Закарпатської області Володимир Олегович Гаврилюк. Він подякував своїм колегам з інших правоохоронних органів за співпрацю. Та повідомив, що  спостерігається зменшення кількості тяжких злочинів на 4,8 %, збільшення кількості виявлених злочинів у сфері незаконного збуту наркотичних засобів. У 2016 році таких злочинів було виявлено 10, за перше півріччя 2017 року – 65. Відбулось збільшення виявлення злочинів у сфері службової діяльності на 22 %. Розкриття злочинів за пів року становить 46,7 %. Розкриття по кримінальних провадженнях – 50 %. З кримінальних проваджень, які перебували у провадженні поліції, кожне друге завершено. При цьому кількість кримінальних проваджень, скерованих до суду, збільшилось. Скеровано до суду 56 кримінальних проваджень у сфері бюджету, 8 – у сфері земельних відносин. Завдяки колегам з Національної поліції та СБУ не допущено злочини, пов'язані з бандитизмом та вчиненням терористичних актів.

Органи прокуратури вступають у суд з метою захисту інтересів держави. У цьому півріччі було задоволено 78 позовів на суму 344 млн грн, виконано рішень судів на суму 17,6 млн грн. Заявлено 57 позовів, пов'язаних із земельними відносинами, задоволено 31 позов на суму 580 млн грн.

На жаль, збільшились розбійні напади – з 13 до 21, вимагання – з 4 до 9. Також збільшилась кількість вчинених злочинів неповнолітніми – з 80 до 133, раніше судимими – на 78,9 %. Планується посилення превентивних заходів з колегами з Національної поліції. Повернуто 30 обвинувальних актів прокурору, з яких 29 повторно скеровано до суду.

Депутати, а це – Андрій Шекета, Михайло Рівіс, Іван Куцина поставили Володимиру Олеговичу низку запитань, на які той  дав вичерпні відповіді.   

У підсумку даний звіт підтримали 51 депутат облради.

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині вночі сталася велика пожежа (Фото, Відео)

    На

Учора, 21 лютого, під вечір до Служби порятунку Рівненщини повідомили про пожежу. Загорання виникло у складальному цеху "Рівнепобутприлад". На гасіння ...

завантаження...