Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 19 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Спортсмени з Мукачева привезли призове місце з світового чемпіонату з Шотокан карате-до

жовтня 11
09:36 2017

У ці вихідні в м. Егер, що на півночі Угорщини (біля південних схилів гірських масивів Бюкк і Матра) відбувся 25thWorld Shotokan Karate Championship and the 10th Kohai World Cup Організатором цих змагань виступила міжнародна федерація з Шотокан карате-до SKDUN.Понад 1000 учасників з 36 країн на семи площадках у продовж трьох днів виборювали звання найкращих спортсменів. На цих змаганнях Закарпатьську область у складі збірної України представив Мукачівський спортивний клуб карате Шотокан "Сінай" (на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України з карате, неодноразовим переможцем та призером всеукраїнських та міжнародних змагань - Романом Михайловичем Маслиган). Мукачівські каратисти змагались як в особистих, так і в командних розділах програми.

У перший день турніру бронзову нагороду у скарбничку команди приніс неодноразовий призер та переможець обласних та всеукраїнських змагань- Смочко Максим. Цей юнак відчайдушно крокував до своєї нагороди  перемагаючи спортсменів з Сербії, Угорщини, Румунії, Литви та інших країн. Але нажаль травма не дозволила юнакові пробитись до фіналу.

У розпал змагань виступила наша "стінка" в розділі командного куміте "мікс". Так, це були чотири закарпатські спортсмени, а саме Гонак Максим, Смочко Максим, Фабрицій Софія та Маслиган Миколай. Представники команди змогли пробитися до фіналу  змагань, лише в додатковий час поступившись команді Румуня-1 (з рахунком 10-9). Закарпатські спортсмени  в сумі балів зайняли другу сходинку п'єдесталу пошани перемагаючи команди із Болгарії, Угорщини та Румунії-2. Не зважаючи на щільний графік проведення турніру, у вечірній час вдалось спортсменам відвідати історичні місця та центральну частину міста Егер, та весело провести час у місцевих розважальних закладах. На разі спортсмени готуються до Всеукраїнських і обласних змагань, що пройдуть у листопаді в Харкові та Мукачеві.

Закарпатська обласна федерація Шотокан карате-до

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ужгородських квіткарів Гойто (Фото)

    Втрачений

  Працюючи над матеріалами "Втраченого Ужгорода", спілкуючись з людьми, котрі проживали в нашому місті ще в дорадянський період, в їхніх розповідях часто ...