Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 17 березня 2018 року
 Останні новини:

Що на Прикарпатті робить міністр культури

жовтня 03
14:45 2017

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зустрівся із міністром культури України Євгеном Нищуком, який із робочою поїздкою прибув на Прикарпаття. Участь у розмові також взяли заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

Вітаючи посадовця, Олег Гончарук зауважив, що його приїзд до Івано-Франківська є виявом поваги та шани до Героя Небесної сотні, уродженця міста Романа Гурика, адже саме учаснику Революції Гідності, життя якого обірвалося на вулиці Інститутській у лютому 2014 року, мало би виповнитися 23 роки, повідомляє "ЗУНР".

Спілкуючись із Євгеном Нищуком, голова ОДА розповів про стан справ у галузі культури, зокрема, проведення на теренах краю численних мистецьких фестивалів.

Як приклад обопільної співпраці у рамках проведення мистецьких заходів, Олег Гончарук відзначив поєднання святкування Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський простір" та Дня Івано-Франківська.

Подібні новиниПопулярні новини

Справи «бандитів»: що розповідають радянські міліцейські архіви про діяльність та ліквідацію рахівської банди Онофрюка і братів Романюків (Фото 18+)

    Справи

"Про Захід" уже розповідав, як минулого року під час ремонту приміщення архіву Головного управління Нацполіції в Закарпатській області працівники відділу ...