Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 17 березня 2018 року
 Останні новини:

У Чернівцях відкрили німецьке консульство... почесне (Фото)

вересня 29
14:09 2017

Консульська установа на території Чернівців в першу чергу сприятиме розвитку дружніх відносин України з Німеччиною, розширенню гуманітарних, культурних, спортивних зв'язків, розвитку туризму

Про це повідомляє "Буковина".

А що найголовніше подібні установи сприятимуть підтримці контактів українців з родичами у Німеччині.

"Нам хотілося б досягти нової динаміки в розвитку тісних та глибоких зв'язків всього регіону з Німеччиною. Буковина та, зокрема, Чернівці мають в Німеччині майже міфічну ауру, як символ цілісного мультикультурного багатоетнічного суспільства". 

 Ернст Райхел, Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні 

Почесним консулом Федеративної Республіки Німеччина у дипломатичному представництві призначено чернівчанина Олександра Шлампа. Він є головою Товариства австрійсько-німецької культури у Чернівцях, член президії Ради німців України.

"Це є показник тієї важливості регіону для Федеративної Республіки Німеччина саме, як Чернівці. Ми з посольством вже деякий час спостерігаємо за розвитком відносин між Чернівцями та Німеччиною і саме те, що тут буде засноване Почесне Консульство означає не тільки надання простих документальних консульських функцій. Ми сподіваємось, що і надалі буде підвищуватись рівень двосторонніх стосунків". 

 Олександр Шламп, Почесний консул Федеративної Республіки Німмечина в м. Чернівцях  

Консульський округ охоплює 5 областей України: Хмельницьку, Вінницьку, Тернопільську та Івано-Франківську. А розташування консульства у Чернівцях обрали не випадково. Адже, відносини між Чернівцями та Німеччиною мають чималу історію.

Почесне консульство Німеччини знаходиться на вулиці Руській, 1 у Чернівцях.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

 Odoo CMS - велика картинка
 
 

Подібні новиниПопулярні новини

Справи «бандитів»: що розповідають радянські міліцейські архіви про діяльність та ліквідацію рахівської банди Онофрюка і братів Романюків (Фото 18+)

    Справи

"Про Захід" уже розповідав, як минулого року під час ремонту приміщення архіву Головного управління Нацполіції в Закарпатській області працівники відділу ...