Погода Ужгород, Закарпаття 15 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 17 серпня 2018 року
  Останні новини:
   

Боздоський парк заполонили чотирилапі красені (фото)

вересня 24
13:48 2017
 Сьогодні в Боздоському парку Ужгорода відбувається міська виставка собак усіх порід САС WKU "Зірка Закарпаття", організована Закарпатським обласним кінологічним клубом.   
 
Участь у заході беруть понад сотня чотирилапих,  експертна бригада: Коваленко Елеонора (м.Біла Церква) та Кордонська Марія (м.Київ). Змагаються за першість собаки у кількох категоріях: пастуші, мисливські, робочі, компаньйони та тер'єри. Захід розпочали з показів цуценят і їх тут дуже багато.
 
"Кожна виставка - це завжди свято, показ результатів, досягнутих заводчиків і прекрасна можливість поспілкуватися для однодумців з різних куточків нашої країни, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя. Організація і проведення виставки - це ще й велика праця і ми сподіваємося, що Ви оціните наше зусилля, ми впевнені, жодні кризи не змінять Ваше дбайливе і дружнє ставлення до чотириногих вихованців, як і не змінюється наше повагу до Вас" - зазначають організатори.  
Захід триватиме до 16 години, тож поспішайте.
--
Вікторія Жуйко, Про Захід

Подібні новиниПопулярні новини

На вчительку, яка голодує біля львівської Ратуші, напали "активісти Садового" (Фото)

    На

Учора, 15 серпня, о шостій ранку на Стефанію Вовк напали невідомі і понищили її плакати та намет під стінами Львівської Ратуші. Нападники представились ...