Погода Ужгород, Закарпаття 15 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 20 квітня 2018 року
 Останні новини:

В Ужгороді випробували новий міський автобус (Фото)

вересня 24
09:55 2017

Комфортабельний автобус "Електрон" вчора їздив вулицями Ужгорода (по маршруту №14) і безплатно перевозив всіх бажаючих, щоб люди особисто могли скласти думку, чи підходить такий транспорт жильцям та місту. Автобус приїхав на прохання міського голови. Зазначимо, такі автобуси їздять вулицями, зокрема, Львова та Ужгорода і мають позитивні відгуки.

Ця модель автобусу призначена для міських перевезень, тому сидячих місць у ній лише 30 зі 100.

Хоча поки що рано говорити, чи з'являться такі автобуси на міських маршрутах, перші відгуки представників міської влади лише схвальні.

Петро Бобик, начальник відділу транспорту Ужгородської міської ради, коментує: "Це реальний експеримент, який дасть змогу визначити, чи зможе такий автобус безпечно рухатися вулицями нашого міста. Уже можемо сказати, що новинка зарекомендувала себе тільки з позитивного боку". Також начальник відділу додав, що для забезпечення усіх потреб пасажирів міста, необхідно близько півсотні таких автобусів, а нинішній експеримент може стати початком змін.

Комерційний директор СП "Електротранс" Володимир Будзан розповідає: "Ми проводимо навчання водіїв, обслуговуючого персоналу. Гарантійний термін – рік. Сусідній обласний центр – Львів – уже кілька років користується такими автобусами і навіть планує закупити ще. Тож якість справді відповідає всім стандартам. Зокрема, двигун виготовлений у Великій Британії".

За інф. прес-служби Ужгородської міськради

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: будинок учительки дівочої семінарії Марії Карцуб (Фото)

    Втрачений

На вулиці Волошина глибоко, мало не по самі вікна, вгруз у землю старенький будиночок. Його майже не видно за щільно припаркованими автомобілями, про нього не ...