Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатців просять бути обачними та закликають не довіряти шахраям

вересня 05
13:12 2017

– В області активізувались невідомі особи, які телефонують суб'єктам господарювання, представляються мною – Олексієм Петріченком – начальником Головного управління ДФС у Закарпатській області та вимагають гроші. Я не знаю, яку мету переслідують ці люди, чи вірніше злочинці, але хочу вас запевнити, що цей факт буде прискіпливо та  якомога швидко розслідуваний правоохоронними органами, а шахраї за свої дії будуть покарні. Я нікому не дозволю дискредитувати ані себе особисто, ані Головне управління ДФС у Закарпатській області, – зазначає Олексій Петріченко.

За словами керівника відомства, зловмисники телефонують та просять перерахувати кошти на банківський рахунок. Наразі номер телефону та номер рахунку відомі правоохоронним органам. 

– Користуючись нагодою, звертаюсь до підприємців та керівників підприємств, якщо хтось представляється мною, і від мого імені вимагає гроші, то одразу телефонуйте в поліцію за номером телефону "102", – підкреслює начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

ДФС у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...