Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Шахраї вдають із себе податківців

липня 21
15:06 2017

В органи державної фіскальної служби Львівщини надходить інформація про осіб, які представляються начебто працівниками фіскальної служби та вимагають кошти у підприємців за не притягнення до відповідальності за виявлені чи вигадані ними порушення податкового законодавства.

Не ставайте співучасниками злочину – проявляйте свою громадянську позицію та дійте виключно по закону. 

Ви можете допомогти виявити шахраїв повідомляючи про такі факти ГУ ДФС у Львівській області та правоохоронні органи.

Наявну інформацію просимо Вас повідомляти на цілодобову телефонну лінію сервісу "Пульс" (044) 284-00-07, або на телефон чергового УВБ ГУ ДФС у Львівській області (032) 297-36-09.

Також у письмовому вигляді Ваші звернення приймаються за адресою: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, УВБ ГУ ДФС у Львівській області.

Принагідно інформуємо платників податків, що перевірка може проводитися лише на підставі рішення керівника органу ДФС, оформленого наказом, копія якого вручається представнику суб'єкта господарювання, що підлягає перевірці, а також направлення на проведення такої перевірки. Посадові особи, зазначені в направленні на перевірку, повинні мати службові посвідчення. 

Непред'явлення зазначених документів є законною підставою для суб'єкта господарювання не допустити посадових осіб контролюючого органу до проведення перевірки.

Будьте пильні та відповідальні!

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...