">
Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 18 листопада 2017 року
 Останні новини:

У Ворочеві запалюють «Лемківську ватру»

липня 16
17:15 2017

Саме в ці хвилин у селі Ворочево Перечинського району мають запалювати величезну ватру – символ щорічного фестивалю "Лемківська ватра". Кожного разу фест організовують в іншому населеному пункті Перечинщини та Великоберезнянщини. Цього разу організатори обрали мальовниче Ворочево.

На галявині біля села вже з 15.00 проходить концерт за участі самодіяльних колективів та розважальна програма для дітей. З 17.00 запалала ватра, після чого тут співатимуть лемківських пісень. З 18.00 гостей частуватимуть лемківськими стравами, розважатимуть майстер-класами з традиційних лемківських ремесел та народними гуляннями.

 Нагадаємо: "Лемківська ватра" – це фест, започаткований із метою надихати на дослідження, збереження та примноження лемківської культури. Лемки населяють Закарпаття від ріки Боржава до села Ужок, найпотужніші осередки – на Перечинщині, де розташована столиця крайових лемків – село Зарічево.

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Скандал навколо покинутої дитини в Ужгороді не мав підстав – стверджують у міській дитячій лікарні

    Скандал

"Соціальні мережі здатні з будь-якої дрібниці роздути скандал", – кажуть працівники ужгородської міської дитячої клінічної лікарні, котрі були просто дуже ...

завантаження...