Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 21 березня 2018 року
 Останні новини:

Сьогодні Закарпатський муздрамтеатр закриває сезон виставою про кохання українського січовика та угорки Шаріки

липня 16
14:39 2017

Сьогодні Закарпатський академічний обласний музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв закриє 71-ий театральний сезон показом вистави, яка стане вже сьомою прем'єрою сезону. Романтична оперета "Шаріка", написана Ярославом Барничем, розповідає про маловідому сторінку історії Закарпаття, коли в роки Першої світової війни в нашому краї перебували Українські січові стрільці. Автор оперети Ярослав Барнич сам був січовиком, служив у сотні Клима Гутковського, що кілька місяців проживала у Хусті. Саме ті події і лягли в основу оперети, адже йдеться в ній про кохання українського сотника та місцевої мадярської дівчини на ім'я Шаріка.

"Шаріку" з великим успіхом показують театри Львова, Івано-Франківська та Тернополя, однак наша оперета, поставлена народним артистом України, головним режисером театру Анатолієм Філіпповим відрізнятиметься від інших. Побачити, чим саме, можна буде вже сьогодні, 0 18.00.

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

У суботу на Прикарпатті одночасно битимуть усі церковні дзвони

    У

У суботу, 24 березня, усі храми Івано-Франківська і області протягом 10 хвили з 12.00 до 12.10, битимуть у дзвони. А все через те, що в обласному центрі в цей час буде ...