Погода Ужгород, Закарпаття 27 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 24 травня 2018 року
 Останні новини:

Мукачівська прокуратура відсуджує земельну ділянку площею близько 228 га у Мукачівського аеропорта

липня 15
17:00 2017

Земля була незаконно зареєстрована  за Мукачівською міською радою, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Мукачівською місцевою прокуратурою до Господарського суду Закарпатської області подано позовну заяву про скасування рішення державного реєстратора щодо незаконної реєстрації права власності земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю  майже 200  млн.грн. та повернення її у власність Павшинської сільської ради.

Як повідомив керівник Мукачівської місцевої прокуратури Роман Романик,  встановлено, що у 2008 році рішенням Павшинської сільської ради, Мукачівському міському комунальному підприємству "Міжнародний аеропорт Мукачево" було передано у постійне користування вищевказану земельну ділянку.
 
Одночасно з'ясовано, що наприкінці 2015 року державним реєстратором Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області незаконно, без наявності волевиявлення на те власника, а саме Павшинської сільської ради, було проведено державну реєстрацію права власності згаданої земельної ділянки за Мукачівською міською радою.
 
Внаслідок вказаних дій із власності територіальної громади села Павшино протиправно вибула згадана земельна ділянка.

Подібні новиниПопулярні новини

У Чернівцях сталася ДТП (Фото)

    У

На перетині вул. Кишинівської і Січових стрільців у Чернівцях сталася автоаварія. Там зіштовхнулися два легковики. Фото з місця ДТП опублікували у ...