Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 25 липня 2017 року
 Останні новини:

Мукачівська прокуратура відсуджує земельну ділянку площею близько 228 га у Мукачівського аеропорта

липня 15
17:00 2017

Земля була незаконно зареєстрована  за Мукачівською міською радою, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Мукачівською місцевою прокуратурою до Господарського суду Закарпатської області подано позовну заяву про скасування рішення державного реєстратора щодо незаконної реєстрації права власності земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю  майже 200  млн.грн. та повернення її у власність Павшинської сільської ради.

Як повідомив керівник Мукачівської місцевої прокуратури Роман Романик,  встановлено, що у 2008 році рішенням Павшинської сільської ради, Мукачівському міському комунальному підприємству "Міжнародний аеропорт Мукачево" було передано у постійне користування вищевказану земельну ділянку.
 
Одночасно з'ясовано, що наприкінці 2015 року державним реєстратором Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області незаконно, без наявності волевиявлення на те власника, а саме Павшинської сільської ради, було проведено державну реєстрацію права власності згаданої земельної ділянки за Мукачівською міською радою.
 
Внаслідок вказаних дій із власності територіальної громади села Павшино протиправно вибула згадана земельна ділянка.

Подібні новиниПопулярні новини

Скіфи, кельти та фракійці – хто жив на Закарпатті у давні часи

    Скіфи,

Попри те, що давня історія в силу низки об'єктивних причин, відома значно менше, ніж події новішого часу, навіть того, що відомо, наразі вистачає для того, аби ...

завантаження...