Погода Ужгород, Закарпаття 24 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 21 травня 2018 року
 Останні новини:

В Ужгороді з’явився «Сквер літературного читання»

липня 13
16:28 2017

Сьогодні,  13 липня на площі Є.Фенцика в обласному центрі розташувався так званий читальний зал "Сквер літературного читання". Бібліотекарі Ужгородської центральної міської бібліотеки Андріана Гузак та Тетяна Крічфалушій вирішили привернути увагу відпочиваючих під каштанами до читання, популяризували літературні новинки, які надходять до бібліотеки.

Цей новий проект для бібліотеки і як показав сьогоднішній дебют він і не останній. Метою проекту є привернення уваги громадськості міста до інноваційних послуг, які надає сьогодні бібліотека, підвищення ролі книги та престижу читання.

До уваги відпочиваючих на площі бібліотекарі запропонували літературні новинки закарпатських письменників та поетів, таких як, книги відомого лауреата Шевченківської премії М.Дочинця, відомої поетеси Т. П'янкової, юної  письменниці А.Магас та інших. Також були презентовані книги різних напрямів, зокрема як психології, по вихованню та ін.

У "Сквері літературного читання" любителі книг також отримали кваліфіковану консультацію бібліотекаря, поспілкувалися і просто змістовно та з користю провести свій вільний час.

 

Інформацію підготувала

бібліотекар І кат.Ужгородської ЦМБ

Андріана Гузак

 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині безвісти зникли двоє чоловіків (Розшук)

    На

Здолбунівське відділення поліції Острозького відділу Нацполіції у Рівненській області розшукує безвісти зниклого жителя району Олександра ...