">
Погода Ужгород, Закарпаття 5 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 25 листопада 2017 року
 Останні новини:

Міська рада Луцька звернулася до народних депутатів з вимогою

липня 06
13:44 2017

Депутати Луцької міськради на позачерговому засіданні прийняли звернення до парламенту Ради з вимогою невідкладно призначити позачергові вибори міського голови.

Міські обранці зазначають, що політична ситуація в місті є вкрай нестабільною, тривають судові процеси, зриваються сесії міської ради, що загрожує добробуту і благополуччю городян, унеможливлює нормальну господарську діяльність тощо, повідомляє "ВН".

Тому Луцькрада вимагає невідкладно розглянути це питання і призначити позачергові вибори міського голови.

Нагадаємо, що для того, аби вибори міського голови Луцька відбулися, їх має призначити Верховна Рада. Прохання про їх призначення депутати міської ради прийняли ще 29 березня. 7 червня профільний Комітет ВРУ запропонував провести вибори в Луцьку 24 вересня.

Однак, у сесійну залу це питання й досі не внесли. Якщо цього не станеться до 15 липня, наступне засідання парламенту відбудеться аж у вересні. В такому випадку вибори в Луцьку можуть відбутися аж у грудні-січні 2017–2018 років. 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: меблева фабрика і футбольний клуб Іштвана Бегуна

    Втрачений

Минулого разу "Втрачений Ужгород" вже розповідав про ужгородську родину Бегунів, точніше, про взуттєвого майстра Яноша Бегуна, котрий виготовляв взуття, ...

завантаження...