Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Мукачеві відкриють іменну табличку на вулиці Романа Шухевича

червня 29
17:20 2017

У п'ятницю, 30 червня, у Мукачеві відкриють іменну табличку з назвою "Вулиця Романа Шухевича". Цього дня виповнюється 110 річниця з дня народження Р.Шухевича, котрий був активним захисником Карпатської України 1939 року. Початок заходу  о 12.00. Табличку урочисто відкриє Геннадій Москал, голова ОДА.
Довідково:
Вулиця Романа Шухевича з'явилася в Мукачеві в квітні 2016р. після підписаного Г.Москалем розпорядження про "декомунізацію" топонімів у населених пунктах Закарпатської області. Раніше вона носила назву Івана Туряниці (з 1946 по 1948 рік – перший секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України). Розпорядження голови ОДА про перейменування вулиці не було виконане вчасно, нову назву не внесли до Національних інформаційних систем, оскільки Мукачівська міськрада негласно написала листа в Закарпатську філію Національних інформаційних систем, що перейменування вулиці Р.Шухевича начебто "...викликало велике суспільне збурення жителів міста, що призвело до численних звернень до виконавчого комітету Мукачівської міської ради" (див. документ).
Насправді жодних збурень і звернень від громадськості не було, оскільки вони неминуче стали б відомі широкому загалу. У березні 2017р., як тільки стало відомо про невиконання розпорядження Г.Москаля, за наполяганням облдержадміністрації Державне підприємство "Єдині інформаційні системи" внесло до Словників державного реєстру речових прав про нерухоме майно по м.Мукачеву вулицю Романа Шухевича (див. документ нижче). Тоді ж Г.Москаль заявив, що на 110 річницю з дня народження Р.Шухевича особисто відкриє табличку з новою назвою вулиці в Мукачеві.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...