Погода Ужгород, Закарпаття 14 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 22 травня 2018 року
 Останні новини:

Кому і за що міський голова Рівного пообіцяв дати "копня під зад"

червня 19
15:46 2017

Сміттєва проблема існує не тільки у Львові. Останніми місяцями на гори відходів біля своїх будинків скаржаться також рівняни.

Міський голова пообіцяв зустрітись із власником компанії, яка займається вивезенням з міста сміття, і вказати йому на негативні наслідки їхньої бездіяльності, інформує Радіо Трек.

Вивозить, до слова, непотріб з Рівного й львівська фірма "Санком". Вже кілька місяців вона не працює, бо... п'ять автомобілів одночасно поламалися.

Міська влада поставила вимогу "Санкому" до 15 червня прибрати усе сміття. Однак фірма цього не зробила, тож міський голова Володимир Хомко запросив керівника підприємства на розмову.

Сказав, що будуть вирішувати: прижене машини, буде нормально вивозити – то працюватиме, а як ні – копня під зад і піде звідси.

Також мер покладає надії на КП КАТП 1728. Каже, зараз для нього докуповують техніку, планують забрати ще один ЖЕК і передаватимуть максимум території на обслуговування КАТП.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія життя директорки греко-католицької горожанської школи Магдалени Маркович (Сільвай)

    Втрачений

На вулиці Волошина, 35 є комплекс будівель, у яких нині працює Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. "Втрачений Ужгород" уже згадував раніше ...