Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 червня 2017 року
 Останні новини:

Жителів Хустщини закликають до протестів проти міні-ГЕС

червня 17
16:39 2017

Мешканців сіл Хустщини заликають прийти на відкриті громадські слухання, щоб запобігти будівництву каскаду з 5 міні-ГЕС на річці, що протікає поблизу сіл Кошельово, Липча, Горінчово, Березово та ін. 

Заклик не ігнорувати громадські слухання поширила на своїй сторінці у фейсбуці еколог ГО "Екосфера" Оксана Станкевич-Волосянчук. 

"Дорогі краяни! Хочу, щоб ви, зокрема мешканці сіл Кошельово, Липча, Горінчово, Березово, Верхній Бистрий, смт. Кобилецька Поляна, Великий Бичків, Дубове - де планується будівництво ГЕС - були активними у захисті своєї річки! Для цього вам треба зробити дише ОДНЕ: прийти на публічні громадські слухання, які будуть проводитись у вашому селі і проголосувати ПРОТИ будівництва ГЕС. Це єдиний законодавчий механізм врахування вашої думки і її у вас будуть питати під час громадських слухань. Якщо ви проголосуєте ЗА і ці детальні плани будуть схвалені вами на громадських слуханнях, то це буде ваш вибір і вже більше ніхто не зможе вплинути на процес будівницва", написала вона. 

Подібні новиниПопулярні новини

Стало відомо, як виглядатиме колишній магазин Фунданича (фото)

    Стало

Вже другий тиждень не вщухає скандал навколо знесення старовинного будинку на вулиці Волошина, 47. На магазині із фактично єдиною збереженою довоєнною вивіскою, ...

завантаження...