Погода Ужгород, Закарпаття 14 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 22 квітня 2018 року
 Останні новини:

Щорічний еко-квадро-заїзд стартує вже цієї неділі на Закарпатті

червня 16
11:40 2017

Перший радикальний еко-квадро-заїзд під назвою "Здорове покоління – чисте довкілля" відбудеться у неділю, 18 червня. Захід проводиться на підтримку здорового способу життя та шанобливого ставлення до природи.

Учасники заїзду стартують з різних міст Закарпаття на квадроциклах, автомобілях, позашляховиках і зустрічаються о 10:00 на автостоянці навпроти військкомату у місті Іршава (вул. Шевченка, 39). Потім єдиною колоною рухаються до зони відпочинку на річці Іршавка, де приберуть сміття, від якого потерпає дана територія.    

До участі у еко-квадро-заїзді запрошуються усі небайдужі жителі Закарпаття!

Цього року захід проводитиметься на підтримку законопроектів про стимулювання використання побутових відходів як джерела вторинних матеріалів та альтернативної енергії,  які зареєстровані наразі у Верховній Раді України.

У майбутньому планується проведення еко-квадро-заїздів в усіх містах Закарпаття з метою очищення області від пластикових пляшок і поліетиленових пакетів, які вже стали сумним символом краю і отруюють життя його мешканців.

Прес-служба Міста без кордонів

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: будинок учительки дівочої семінарії Марії Карцуб (Фото)

    Втрачений

На вулиці Волошина глибоко, мало не по самі вікна, вгруз у землю старенький будиночок. Його майже не видно за щільно припаркованими автомобілями, про нього не ...