Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 23 червня 2018 року
  Останні новини:
   

Михайло Карпенко із "Нашої Файти" презентує закарпатцям новий кліп

червня 15
14:44 2017

Це буде кліп на пісню "Дим", яка записана у напрямку електронної музики з елементами  "house", інформує Ужгородський прес-клуб. Презентація відбудеться у п'ятницю, 16 червня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі. 

Над цією піснею ужгородець Михайло Карпенко (відомий на Закарпатті як весільний ведучий та засновник творчої організації "Наша Файта") працював рік спільно з композитором Томашем Лукачем. Основна тема, яка лежить в основі музичного твору Михайла, ― забуте кохання.  Це трагічна історія, яка спочатку вводить глядача в оману своїм тривіальним, або ж буденним, сюжетом. А згодом відкривається гірка правда. Про що саме йдеться та чому пісня має назву "Дим", глядачі зможуть дізнатися під час презентації.

  "Нам хотілося створити таку відеороботу, яка змусить глядача про щось замислитися. Це не звичайний релаксуючий кліпец, який ви можете ввімкнути і піти готувати омлет. Його треба дивитися уважно і тільки тоді можна зрозуміти увесь сенс", ― розповідає Михайло. 

Однак хлопець вирішив представити не тільки пісню, а й кліп до неї. Автором ідеї виступив Богдан Козачук. Тож почуття головного героя візуалізували у спільному творчому доробку ―  в короткометражному однойменному фільмі. 

Акторами які зіграли головні ролі стали: Ерік Феліксович та Інесса Товт.

Знімальна група складалась з 5-ох осіб. Крім Михайла та Богдана на майданчику постійно були присутні два оператори; Юрій Готра та Сергій Варфаломеев, а також головний режисер по світлу Олександр Шанта.

Подібні новиниПопулярні новини

У Виноградові на міському сміттєзвалищі знайдено труп жінки

    У

Ознак насильницької смерті не виявлено, повідомляє Мukachevo.net. Ще вчора цю 29-річну виноградівку, мешканку села Дротинці, бачили тут живою. А сьогодні об ...