Погода Ужгород, Закарпаття -9 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 24 січня 2018 року
 Останні новини:

«Танцювальна корпорація друзів» станцювала "Мовою тіла" (Фото)

червня 11
18:05 2017

Вчора, 10 червня, в Закарпатському обласному муздрамтеатрі ім. братів Шерегіїв відбувся ювілейний концерт ансамблю танцю "Танцювальна корпорація друзів" 40 концерт названий був символічно - "Мовою тіла".

Майстерність учасників колективу ще раз доводить, що танець – особлива мова почуттів та емоцій. Тому на сцені облмуздрамтеатру справді "говорили" ритмічними та злагодженими рухами любителів цього мистецтва. 

Тут виступили близько трьох сотень учасників різних вікових категорій, зокрема наймолодші зобразили грайливість у танці ляльок, представники старших груп "ТКД" показали надзвичайну пластику та грацію.
Ювілейний концерт зібрав повну залу шанувальників "Танцювальної корпорації друзів". Майстерні танцівники відпрацьованими рухами та відмінним настроєм показали на сцені колоритну "мову тіла", чим і викликали в глядацької аудиторії справжній шквал емоцій. 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: як у місті проводили грандіозну Першу промислову виставку на Підкарпатській Русі (Фото)

    Втрачений

Перша промислова виставка на Підкарпатській Русі хоч і відбулася у далекому 1927 році, та досі може вважатися одним із наймасовіших і наймасштабніших заходів в ...

завантаження...