Ужгородські “Карпати” знову перемогли

Опубліковано:

Другий ігровий день жіночої Суперліги розпочався з матчу тернопільського “Економ-Університету” проти місцевої ГК “Бровари”.

На протязі всього матчу тернопільська команда вела у рахунку. Перша половина гри завершилась 14:6, на користь “економісток”, тому і в другому таймі, не збавляючи оборотів в атаці, здолали своїх суперниць – 31:18.

“Економ-Унвірситет” – “Бровари” 31:18 (14:6)

В наступному матчі на майданчику зустрілись київська “ДЮСШ 21-ЦСКА” та ужгородські “Карпати”.

Фаворити матчу, ужгородські ” Карпати”, одразу повели в рахунку, на вістрі атаки найчастіше відзначались Мигович та Лєбєдєва, а з комбінаційних дії вдало реалізовували свої моменти Лезінська, Компінєць та Кот. Завдяки активним діям оборони та голкіперів ужгородської команди, столичні дівчата змогли забити тільки 7 голів. Завершився перший тайм з рахунком 24:7.

В другій половині гри “карпатівки” продовжували домінувати на майданчику, а завдяки швидким контратакам впевнено збільшували перевагу в рахунку, хоча й хибили із “семиметрової” відмітки. В другому таймі найвлучнішими були Цубина, Кильч та Цибуленко, а завершилась гра переконливою перемогою ужгородських “Карпат” 43:18.

“ДЮСШ 21-ЦСКА” – “Карпати” 18:43 (7:24)

Карпати: Гайович, Яблонська; Цубина 7, Кот 6/4, Компанієць 5, Кильч 5, Мигович 5, Лєбєдєва 4/1, Лезінська 4, Цибуленко 3/1, Воронова 2, Лазарєва 2, Уманець.

“Дніпрянка” – “Хмельничанка” 39:20 (20:12)

“Спартак” – “Галичанка” 21:32 (10:16)

“МОШВСМ-Реал” – “Пед-Університет” 10:0