">
Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 15 грудня 2017 року
 Останні новини:

Ужгородський мер – аутсайдер за кількістю виконаних обіцянок серед міських керманичів України (Інфографіка)

червня 07
13:09 2017

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв виконав всього 11% своїх обіцянок і таким чином опинився в самому низу рейтингу найвідповідальніших голів обласних центрів.

Такі дані наводить сайт "Слово і діло". .

Аналітики сайту підрахували, скільки обіцянок виконали мери обласних центрів та голови облдержадміністрацій. Згідно з їхнім аналізом міський голова Ужгорода Богдан Андріїв виконав лише 11% своїх обіцянок. Це найгірший відсоток серед всіх мерів. "Компанію" в топ-5 "найбезвідповідальніших міських голів" йому склали мери Черкас, Запоріжжя, Івано-Франківська і Кропивницького. Натомість найвідповідальнішими мерами стали Тернопільський та Херсонський міські голови.

Що ж стосується голів облдержадміністрацій, то лідером тут виявився  керівник Дніпропетровської області, який виконав 67% обіцянок. Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА, посідає у рейтингу 4 місце. Аутсайдерами в рейтингу голів ОДА виявилися Київський, Житомирський та Хмельницький керівники.  

Подібні новиниПопулярні новини

84 тисячі доларів США та 20 тисяч євро незаконно перевозили в рюкзаку (Фото)

    84

Учора, 13-го грудня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення "Рава-Руська- Гребенне" під час митного контролю легкового автомобіля  працівники ...

завантаження...