Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Ужгородців запрошують на персональну виставку Свалявчика-молодшого

травня 23
14:46 2017

26 травня  у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється персональна виставка живопису Петра Свалявчика.

Свій творчий доробок в ужгородському скансену у п'ятницю презентуватиме Петро Свалявчик – відомий художник, живописець, викладач Закарпатської академії мистецтв, голова молодіжного об'єднання Закарпатської організації Національної спілки художників України. Талановитого художника знають не тільки на Закарпатті, але й за межами України. Так, Петро Свалявчик прийнятий до престижної професійної організації під назвою Американська асоціація портретистів, що засвідчено відповідним іменним сертифікатом. За підсумками ІV інтернаціонального конкурсу пленерного живопису великого формату, що проходив у 2016 році під егідою ЮНЕСКО у Франції, поблизу Парижу, Петро Свалявчик увійшов у четвірку найкращих портретистів Європи.

Початок 26 травня о 16.00 год

 

Подібні новиниПопулярні новини

16-річний хмельничанин зник, коли святкував з друзями випускний на березі озера (Фото)

    16-річний

Десятки працівників поліції та рятувальників були задіяні на пошуки 16-річного мешканця Нетішина, який пішов з друзями святкувати випускний на березі озера та ...