Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 21 березня 2018 року
 Останні новини:

Закарпатські рятувальники навчали школярів пожежної безпеки

травня 19
18:00 2017

В рамках проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності співробітники оперативно-рятувальної служби Закарпатської області продовжують навчати дітей правилам та основам безпечного життя. Адже найважливішою передумовою безпеки дитини є прищеплення їй з раннього віку необхідних знань та вмінь у сфері пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Так, 19 травня  співробітники Міжгірського підрозділу ДСНС провели профілактичні бесіди з учнями 7-8 класів Вучківського навчально-виховного комплексу та школярами ЗОШ І-ІІІ ст.  села Верхній Студений. Дітям нагадали про безпечний відпочинок у лісових масивах та біля водойм. Також закликали бути обережними у поводженні із вогнем. Також, рятувальники практично показали присутнім як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Того ж дня аналогічний захід відбувся у м. Хуст. Рятувальники завітали до ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, де розповіли  про небезпеку вогняного лиха та виклали основні вимоги правил безпечної життєдіяльності. Далі працівники оперативно-рятувальної служби районного центру ознайомили малечу з пожежно-технічним обладнанням та спорядженням пожежника-рятувальника, тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та здійснили показові виступи перед учнями.

Наприкінці заходу було наголошено школярам про небезпеку до якої призводять пустощі з вогнем, діти подякували рятувальникам та пообіцяли бути обережними з вогнем.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Подібні новиниПопулярні новини

У суботу на Прикарпатті одночасно битимуть усі церковні дзвони

    У

У суботу, 24 березня, усі храми Івано-Франківська і області протягом 10 хвили з 12.00 до 12.10, битимуть у дзвони. А все через те, що в обласному центрі в цей час буде ...