Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 червня 2017 року
 Останні новини:

Свалявські пожежники "відпрацювали" Березники (Фото)

травня 19
16:35 2017

19 травня співробітники Свалявського райвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області провели чергове відпрацювання населеного пункту. Метою цих заходів є донесення до свідомомсті людей основних правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у повсякденному житті.

Цього разу рятувальники з лікнепом навідалися у с. Березники. Традиційно, вони провели нараду з активом села, під час якої розповіли присутнім про пожежну обстановку в районі й нагадали основні правила безпеки. Після наради співробітники оперативно-рятувальної служби навідалися до місцевих підприємців, зокрема до  швейних цехів "Вілтекс Україна", у розмові з якими порушили ті ж самі теми.

Під час відпрацювання рятувальники обійшли майже сотню приватних обійсть і поспілкувалися з їхніми господарями. Насамперед предметом профілактичних бесід стали "літні" правила безпеки. Передусім, людям наголосили на забороні спалювання сухої рослинності, що може призвести до нищівних пожеж в екосистемах. І звичайно ж, співрозмовники обговорили правила поведінки на воді. Працівники ДСНС наголосили селянам і про небезпеку, яку може спричинити виявлений старий боєприпас і яких заходів слід вживати, аби не сталося лиха.

На "десерт" рятувальники залишили візит до найменших мешканців села – учнів місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та  дитячого садочка. Дітлахи вислухали пізнавальну лекцію від рятувальників, під час якої бійці ДСНС у доступній формі пояснили підростаючому поколінню, як не допустити пожежі.

А на згадку про себе свалявські рятувальники розповсюдили серед мешканців інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних правил безпеки життєдіяльності.

У ДСНС України у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

Стало відомо, як виглядатиме колишній магазин Фунданича (фото)

    Стало

Вже другий тиждень не вщухає скандал навколо знесення старовинного будинку на вулиці Волошина, 47. На магазині із фактично єдиною збереженою довоєнною вивіскою, ...

завантаження...