Погода Ужгород, Закарпаття 17 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 червня 2018 року
  Останні новини:
   

В області діє інформаційна компанія з професійної орієнтації старшокласників

травня 19
14:59 2017

Державна служба зайнятості продовжує загальнонаціональну інформаційну компанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, мета якої - допомогти молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні, 15 з яких здійснюють свою діяльність на території Закарпаття.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримає інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина. Тестування – це лише інструмент, що має на меті допомогти краще розібратись у собі, тому його результат варто сприймати лише як рекомендацію.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних та місцевих телеканалах, у мережі Інтернет та ефірах кабельного телебачення ведеться трансляція соціальних роликів, які розповідають про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Упродовж травня в усіх центрах зайнятості Закарпаття проходять ярмарки та міні-ярмарки вакансій, спільні заходи з навчальними закладами, мета яких - ознайомлення молоді з основними ринкоутворюючими підприємствами краю, затребуваними професіями, актуальними вакансіями, можливостями побудови професійної кар'єри у власній країні.

Зокрема, цього тижня, за участі фахівців служби зайнятості відбулися Ярмарок кар'єри в Ужгородському національному університеті, Ярмарки вакансій у Мукачівському центрі професійно-технічної освіти та Ужгородському вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету, міні-ярмарки вакансій у Білківському професійному аграрному ліцеї та Перечинському професійному ліцеї.

Ярмарок кар'єри в УжНУ пройшов на ура. Студенти різних факультетів цікавились наявними вакансіями, спілкувалися з роботодавцями, мали можливість записатися на стажування чи взяти участь у одному з трьох тренінгів, які провели організатори. Результатом задоволені всі та впевнені, що такі заходи створюють усі можливості для того, щоб після навчання випускники знайшли достойну роботу саме в Україні.

Схвальні відгуки про проведені Ярмарки вакансій і від учнів та керівництва Мукачівського центру професійно-технічної освіти та Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ. Молодь, яка здобуває тут робітничі професії кухаря, столяра будівельного, слюсара з ремонту автомобілів, штукатура, кравця, перукаря, покоївки тощо, мала можливість поспілкуватися з роботодавцями, які потребують саме таких фахівців та переконалася, що після закінчення навчання її чекають на підприємстві у рідному краї.

Учні Білківського професійного аграрного та Перечинського професійного ліцеїв, де навчають за професіями тракторист, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар із складання металевих конструкцій, швачка та ін., завдяки проведеним заходам отримали запрошення на роботу від роботодавців, які радо укомплектують свій штат молодими спеціалістами.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: підприємство Вінце Нілаша на вулиці Капушанській (Фото)

    Втрачений

Ужгородці старшого віку ще пам'ятають вулицю Капушанську без радянської забудови на перехресті з проспектом Свободи. До того часу, як там побудували ...