Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 лютого 2018 року
 Останні новини:

На Закарпатті стартував всеукраїнський флеш-моб "ЄвроМарафон" (Фото)

травня 17
13:32 2017

Сьогодні з КПП "Тиса" стартував всеукраїнський флеш-моб "ЄвроМарафон".

Символічно він припав на день, коли у Європейському парламенті проходить церемонія підписання угоди про безвізовий режим. Саме цій історичній події і присвячена акція, яка полягатиме у естафетній передачі прапора Євросоюзу, подарованого європейськими парламентарями, від кордону з ЄС до протилежного кінця України – кордону з Росією.

Зранку прапор Євросоюзу молодь розгорнула на КПП "Тиса" в Чопі – найзахідніших воротах України. Звідти його автоколоною повезли до Ужгорода. Там, на в'їзді до міста, прапор зустрічала колона велосипедистів, місцевих активістів з кількох міських велоклубів.

Патріотично вбрані велосипедисти у супроводі патрульної поліції провезли прапори Євросоюзу та України через вулицю Минайську та проспект Свободи до площі Народної. Там їх зустрів голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, котрий у вітальному слові зауважив, що нарешті Україна зробить ще один крок у напрямку кращого майбутнього – повернеться до великої європейської родини.

Після передачі прапора Євросоюзу, велосипедисти знову у колоні та супроводі поліції поїхали містом – цього разу, накинувши прапора на плечі одного з велоактивістів, повезли його у напрямку Мукачева.

Загалом на Закарпатті зупинок у прапора більше не буде. Ще сьогодні його мають зустріти в Івано-Франківську, завтра він проїде Львів, Рівне та Житомир. 19 травня через Київ і Полтаву його повезуть до Харкова. А 20 травня символ Євросоюзу зустрічатимуть у Краматорську, Сєверодонецьку та кінцевій точці подорожі – селищі Мілове Луганської області.            

Зауважимо, що організатором "Євромарафону" стала партії "Солідарність" - "Блок Петра Порошенка". Парламентська фракція цієї партії, як найбільша в коаліції Верховної Ради, доклала найбільше зусиль для розробки і прийняття законопроектів, які дозволили отримати безвізовий режим з Євросоюзом. Назва "Євромарафон" символізує, власне, довготривалий марафон, який довелося пройти Україні на шляху до безвізу. 

"Про Захід"

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині вночі сталася велика пожежа (Фото, Відео)

    На

Учора, 21 лютого, під вечір до Служби порятунку Рівненщини повідомили про пожежу. Загорання виникло у складальному цеху "Рівнепобутприлад". На гасіння ...

завантаження...