Погода Ужгород, Закарпаття 17 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 червня 2018 року
  Останні новини:
   

"Кермуватиме" сільрадою у Нодьберегах водій голови РДА Аттіло Пешпекі

травня 02
10:59 2017

У селі Нодьберег (Великі Береги) минулої неділі також голосували: тут дочасно обирали голову цього одного з найбільших населених пунктів Берегівського району. Дотеперішня очільниця, мати трьох дітей Марта Чок, яка урядувала кілька скликань підряд, ніби мала корупційне правопорушення та змушена була залишити цю посаду. Найбільше голосів на виборах набрав 41-річний Аттіла Емериховчи Пешпекі – члени комісії нарахували за нього 318 бюлетенів. За Моніку Попович голосувало 168 мешканців Нодьберегів. А ось Жужанні Чегіль, дружині голови районної футбольної федерації, перевагу віддали 123 виборці. Треба відзначити, шо їхня явка виявилася незначною.

Між іншим, уродженцем цього села є Федір Бімба, чинний заступник голови райдержадміністрації, екс-очільник райвідділу СБУ та районної двохмовної газети "Вісник Берегівщини" ("Берегі гірлап"). А що стосується 41-річного переможця сільських перегонів, то свого часу він уже балотувався, але програв. Кажуть, що порядний, добродушний та приязний молодий чоловік, який дотепер слюсарував, був автозаправником, а відтак навіть водієм очільника РДА Іштвана Петрушки. Аграрій за фахом, із дружиною виховують двох доньок. Старша – студентка Закарпатського угорського педінституту, а молодша – десятикласниця однієї з міських шкіл.

Найцікавіше те, що його рідний брат Іван рівно рік перебував у зоні АТО, за фахом він медпрацівник. Пешпекі – люди на Берегівщині знані. Сімдесятирічний батько новоспеченого сільського бирова Емерик Емерикович Пешпекі свого часу очолював Держстрах, а згодом так званий райплан, працював начальником райфінвідділу, заступником голови райвиконкому, райради, райдержадміністрації. А перед виходом на пенсію керував статуправлінням. Свого часу такий мав авторитет, таку повагу, що берегівчани, батьовці та свободянці сім разів обирали його депутатом райради.

Мати, пані Розалія, відомий садівник березького колгоспу ім. Леніна та КСГП "Берегвідейк", на агронома вчилася у Сімферопольському сільгоспінституті. Удостоєна почесного звання "Заслужений агроном України". Щоправда, подружжя Пешпекі живе окремо: вона у Нодьберегах, а він – у райцентрі. Мають шістьох онуків. Ось із такої родини новий голова Нодьберегів Аттіла Пешпекі.

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: підприємство Вінце Нілаша на вулиці Капушанській (Фото)

    Втрачений

Ужгородці старшого віку ще пам'ятають вулицю Капушанську без радянської забудови на перехресті з проспектом Свободи. До того часу, як там побудували ...