Футбольний кубок Василя Раца виграли ужгородці (фото)

Опубліковано:

Сьогодні у Виноградові пройшли фінальні ігри з міні-футболу за Кубок відомого закарпатця і легендарного “динамівця” Василя Раца. У змаганнях взяли участь хлопці 2006 року народження з Хустського, Іршавського, Виноградівського районів, Ужгорода, Берегова, Тячева, Хуста й Виноградова. Спочатку в іграх визначали кращих у чотирьох групах у Королеві, В.Ком'ятах, Вилоку й Виноградові, а згодом на майданчику Виноградівської ЗОШ № 8 зійшлися у фінальній стадії.

Виграла турнір команда ужгородського “Олімпу” (тренер – Мирослав Бабяк), яка виграла з рахунком 6:0 у представників ДЮСШ-1 з Хуста, В.Ком'ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у фіналі перемогла з рахунком 3:0 гравців ДЮСШ із Сільця – повідомляє сайт Федерації футболу Закарпаття.