">
Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 20 листопада 2017 року
 Останні новини:

Міський голова Чернівців звернувся до городян і пригрозив депутатам розпуском міськради

грудня 22
19:08 2016

Сьогодні, 22 грудня, більшість депутатів Чернівецької міськради відхилили проект модернізації електротранспорту в місті і таким чином відмовилися від можливості скористатися грантом у 30 млн грн та придбати для міста 50 нових тролейбусів. 

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук заявив, що зроблено це було з політичних мотивів, і більшість депутатів не цікавить проблема громадського транспорту, бо вони їздять на власних джипах, повідомляє "БП".

Натомість парк тролейбусів зношений, більшості машин перевищило 30 років. Тож наступного року на лінії вийде ще менше машин, ніж цьогоріч. Незважаючи на те, що виконком міськради одноголосно схвалив проект оновлення електротранспорту, депутати його провалили.

Тому міський голова закликав чернівчан прийти на сесію, коли знову буде розглядатися це питання. Якщо ж народні обранці знову його провалять, мер пообіцяв вжити заходів для дострокового припинення повноважень нинішньої міськради.

Подібні новиниПопулярні новини

17-річна Аліса Яковенко визнана найгарнішою на Закарпатті (Фото)

    17-річна

17 листопада,  у нічному клубі Ужгорода "KontraBass" відбувся традиційний конкурс краси "Міс Закарпаття 2017". Цьогоріч, участь у конкурсі взяло 12 дівчат з різних куточків ...

завантаження...