Погода Ужгород, Закарпаття -5 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 24 лютого 2018 року
 Останні новини:

У школах Батьова невдовзі будуть встановлені енергозберігаючі вікна

грудня 21
17:20 2016

Незважаючи ні на що, наші діти мають отримувати якісну освіту і безумовно, що це можливо лише у комфортних умовах – таким принципом вже давно керується ТОВ "Стеклолюкс-Ужгород" ТМ Nобілекс. А тому компанія вже вкотре взяла участь у тендерах із заміни старих віконних конструкцій на нові у шкільних закладах. Цього разу вікна ТМ Nобілекс  будуть встановлені у загальноосвітній школі-садочку 1-2 ступенів смт. Батьово Берегівського району та Батівській загальноосвітній школі 1-3 ступенів.

До цього завдання в Nобілекс підійшли відповідально та конструктивно. Зважаючи на кліматичні та економічні умови нашого регіону, для заміни використовуються конструкції  з польського профілю Spectrum з енергозберігаючими склопакетами, які наповненні всередині інертним газом – аргоном. Вони випускають значно менше тепла з середини назовні, тому втрата тепла крізь старі дерев'яні шибки цим школам більше не загрожує. Окрім того такі вікна екологічно чисті та мають значний термін придатності. Саме тому, вже після повного встановлення віконних конструкцій, можна не хвилюватись за дітлахів  із цих шкіл, адже вони будуть у теплі та затишку.

Подібні новиниПопулярні новини

Студенти УжНУ із Зімбабве, Індії та Мальдівських островів зняли кліп на полонині Руні (Відео)

    Студенти

Це спільна робота студентів – іноземців та закарпатських танцюристів. "Пісня "Angels can't fly" є чудовим прикладом талантів іноземних студентів УжНУ. ...

завантаження...