">
Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 17 січня 2018 року
 Останні новини:

У Чернівцях Гройсман розповів що збільшить і збудує наступного року

грудня 13
16:53 2016

Під час сьогоднішнього робочого візиту в Чернівці глава уряду України Володимир Гройсман на зустрічі з викладачами і студентами БДМУ розповів про пріоритети свого Кабміну на 2017 рік.

Прем'єр запевнив, що уряд повністю забезпечить фінансування української армії і вона стане однією з найсильніших на континенті, такою, що зможе захистити країну. Також буде збережено систему фінансової децентралізації. Щоб за рахунок додаткових коштів можна було повноцінно фінансувати комунікації, дороги, освіту і медицину, повідомляє "МБ".

Зокрема, для Чернівців цьогоріч з перевиконання бюджету надійшло майже 300 мільйонів гривень. Також В.Гройсман заявив, що в наступному році уряд продовжить масштабно будувати дороги. У 2017-му буде вдвічі збільшено фінансування дорожнього господарства країни.

А ще на 30% зростуть зарплати лікарів і на 50% вчителів, у бюджеті буде закладено збільшення вдвічі мінімальної зарплати.

Подібні новиниПопулярні новини

В Ужгороді горіла кав’ярня (Фото)

    В

В Ужгороді 16 січня о 00:55. загорілося кафе  на Православній набережні. За вказаною адресою було направлено два відділення 14-ї державної ...

завантаження...