Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 23 вересня 2017 року
 Останні новини:

У Чернівцях Гройсман розповів що збільшить і збудує наступного року

грудня 13
16:53 2016

Під час сьогоднішнього робочого візиту в Чернівці глава уряду України Володимир Гройсман на зустрічі з викладачами і студентами БДМУ розповів про пріоритети свого Кабміну на 2017 рік.

Прем'єр запевнив, що уряд повністю забезпечить фінансування української армії і вона стане однією з найсильніших на континенті, такою, що зможе захистити країну. Також буде збережено систему фінансової децентралізації. Щоб за рахунок додаткових коштів можна було повноцінно фінансувати комунікації, дороги, освіту і медицину, повідомляє "МБ".

Зокрема, для Чернівців цьогоріч з перевиконання бюджету надійшло майже 300 мільйонів гривень. Також В.Гройсман заявив, що в наступному році уряд продовжить масштабно будувати дороги. У 2017-му буде вдвічі збільшено фінансування дорожнього господарства країни.

А ще на 30% зростуть зарплати лікарів і на 50% вчителів, у бюджеті буде закладено збільшення вдвічі мінімальної зарплати.

Подібні новиниПопулярні новини

​Втрачений Ужгород: історія будинку, на місці якого побудували «Україну»

    ​Втрачений

Нині площа Кирила і Мефодія в Ужгороді переживає черговий етап змін. Замість радянського універмагу "Україна" незабаром має постати сучасний ...

завантаження...