Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 червня 2017 року
 Останні новини:

Знову затримали суддю Ротмістренка у стані сп’яніння за кермом (Фото)

грудня 10
01:40 2016

Близько 20:45 під час патрулювання в м. Ужгород по вул. Собранецька було помічено транспортний засіб БМВ Х5 з забрудненим заднім номерним знаком. Було прийнято рішення зупинити автомобіль. 

На звуковий сигнал про зупинку та в гучномовець водій не реагував і почав тікати, створюючи при цьому аварійну ситуацію іншим учасника дорожнього руху. Звернув у бік мікрорайону червениця та почав тікати по об'їзній. 

Далі громадянин почав рухатись у бік с. Коритняни та у В. Геївцях було його втрачено через дуже важку дорогу. Було прийнято рішення залишити свій автомобіль. 

Цей автомобіль було знайдено в кінці дороги в полі, водієм виявився суддя Ужгородського міськрайсуду який не зміг пояснити свою поведінку. 

Громадянин Ротмістренко був запрошений у ЗОНД для освідчення. Результат на вміст алкоголю негативний, результат на вміст наркотичних речовин в крові буде готовий через 10 днів. 

На водія було складено постанову по Ст.126.1 (відсутність водійського посвідчення) та протокол по Ст. 122-2.

Подібні новиниПопулярні новини

Стало відомо, як виглядатиме колишній магазин Фунданича (фото)

    Стало

Вже другий тиждень не вщухає скандал навколо знесення старовинного будинку на вулиці Волошина, 47. На магазині із фактично єдиною збереженою довоєнною вивіскою, ...

завантаження...