Погода Ужгород, Закарпаття 15 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 25 квітня 2018 року
 Останні новини:

ГК "Карпати" просить депутатів облради виділити півмільйона гривень, аби достойно виступати

грудня 09
15:18 2016

Депутатський корпус облради в ході другого пленарного засідання 5-ої сесії підтримав запит свого колеги Олександра Антала щодо виділення коштів для фінансової підтримки гандбольної команди СК "Карпати" Ужгород.

У депутатському запиті йдеться: "Жіночий гандбол, як вид спорту має історично давню та славну традицію в Закарпатті. З 1960 років жіноча гандбольна команда "Карпати"  Ужгород приймала участь у чемпіонаті СРСР з гандболу серед жіночих, команд вищої ліги і мала значні спортивні досягнення.

ГО СК "Карпати" приймає участь у чемпіонатах України з гандболу в жіночій суперлізі з 1991 року, з моменту проведения цих змагань в Україні. За результатами чемпіонату України сезону 2006-2007 роки команда зайняла трете місце серед команд суперліги. Після бронзових медалей - планку підняли вище: результат сезон 2010-2011 - срібні медалі чемпіонату, а у сезонах 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014 - золото України!

Також ГО СК "Карпати" приймає участь у міжнародних змаганнях, а саме у Кубках ЄГФ, де у сезоні 2015-2016 р.р. дійшли до півфіналу.

Гравці команди систематично запрошуються і захищають честь національної збірної України на міжнародних аренах, як основний склад так і молодіжний. Всі ці досягнення на сьогоднішній день потребують великих затрат. Це і заробітна плата дівчат, виїзди на змагання різного рангу, екіпірування, матеріально-технічна база та фармакологія, відновлювальні заходи та ін.

Для покращення виступів спортсменок та іміджу команди на всеукраїнських та міжнародних аренах  ГО СК "Карпати" просить надати фінансову допомогу у розмірі 500 000 грн".

Цей запит направлено на розгляд Закарпатської ОДА.

Прес-служба Закарпатської облради

Подібні новиниПопулярні новини

На Львівщині митники запобігли двом випадкам контрабандного ввезення одягу на територію Україну

    На

  Упродовж останніх вихідних працівники Львівської митниці ДФС запобігли двом випадкам незаконного ввезення на митну територію Україну понад 6 тис. ...