Останні новини:

Мукачівські юнаки здобули призові місця на Кубку України з шотокан карате

листопада 29
16:30 2016

26 листопада в Харкові пройшов Кубок України з карате . Змагання зібрали 360 спортсменів з 14 регіонів. Закарпатську область представив Мукачівський клуб карате "Сінай" на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України Романом Маслиганом. Наші спортсмени стали переможцями у розділі командного куміте у категорії 12-13 років - Гонак Максим, Смочко Максим. ІІ місце серед дівчат 12-13 років у категоріях особистого та командного куміте стала Фабрицій Софія. Єгоров Сергій завоював бронзу в особистих змаганнях у категорії 16-17 років. Гонак Ольга, Смочко Ліна, Фабрицій Софія зайняли ІІІ місце в командних змаганнях.