Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 червня 2017 року
 Останні новини:

Ужгородській лінгвістичній гімназії ім. Т.Г. Шевченка виповнилося 70 років

листопада 23
15:14 2016

У світі, де все мінливе та швидкоплинне, є речі, про які не варто забувати. І, перш за все, це – ювілеї. Вони є як у житті людини, так і організації чи будівлі. Ужгородській лінгвістичній гімназії ім. Т.Г. Шевченка – 70 років!

Як нам усім відомо, це не лише навчальний заклад, але і перлина архітектури та історії нашого рідного міста. За цей період у житті гімназії багато що змінилось та вдосконалилось: збільшилась кількість учнів, зріс рівень навчання та підготовки молодих українців до самостійного та дорослого життя, кристалізувався колектив педагогів. І це все завдяки небайдужим людям, як вчителям, керівникам школи, так і батькам учнів, які розуміють важливість середньої освіти для дітей та майбутнього цілої нації. Адже школа це не лише стіни, підручники, портфелі і парти, це цілий всесвіт, в якому наші діти стають дорослими людьми.

Отож, мої щирі вітання, колективу та усім гімназистам, з нагоди цього ювілею! 70 років – для вас, це ще не межа, не край і не рубіж, це лише початок. Тому бажаю викладацькому колективу сил та натхнення у вашій, безумовно, важливій справі, а також збільшення можливостей для співпраці та реалізації нових ідей у навчанні дітей! А учням наполегливості у підкорені все нових вершин, адже для вас життя лише розпочинається! Успіху Вам!

З повагою
Генеральний директор
ТОВ "Стеклолюкс-Ужгород" ТМ Nобілекс
Андрій ПІВЕНЬ

 

Подібні новиниПопулярні новини

Стало відомо, як виглядатиме колишній магазин Фунданича (фото)

    Стало

Вже другий тиждень не вщухає скандал навколо знесення старовинного будинку на вулиці Волошина, 47. На магазині із фактично єдиною збереженою довоєнною вивіскою, ...

завантаження...