Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Мукачеві відбудеться дискусійний клуб до Дня Гідності та Свободи

листопада 18
17:43 2016

21 листопада 2016 року о 15.00 в приміщенні Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича в читальному залі, відбудеться дискусійний клуб приурочений до Дня Гідності та Свободи за участю Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева.

Учасники  в форматі живого діалогу зможуть обмінятись думками, дізнатись про зміни що відбуваються в правоохоронних органах по забезпеченню прав та свобод людини в рамках реформи патрульної поліції. Зміна підходу в механізмі попередження злочину на заміну карального, роль громадськості у процесі гарантування суспільної безпеки. Учасники також дізнаються як триває реформа поліції, чого очікувати надалі.

Крім того учасникам буде запропоновано прийняти участь в "Правовому театрі", в якому усі ролі, правопорушників, потерпілих та поліцейських, виконували запрошені. Такий формат заходу надає можливість змоделювати ситуації, які можуть трапитись з кожним у повсякденному житті. Після розігрування, ситуації обговорювалися та пояснювалися патрульним поліцейським. Такий досвід навчить, як правильно поводиться, як спілкуватися з поліцейським та як не потрапляти у такі ситуації.

Зустріч організовують ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття" спільно з Молодіжною Радою Мукачева за участі Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева. Захід відбудеться в рамках проекту "POLiS Поліція і Спільнота" - залучення громадськості до реформ.
Більше про захід можна дізнатись за телефоном організаторів +38 (073) 098-21-11

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...