В Ужгороді пройшли баскетбольні дні

Опубліковано:

З 28 по 30 жовтня СК Юнність приймав відразу 1 тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2002 р.н., та 1 тур Чемпіонату України з баскетболу 1 ліги групи "Захід"

Команда Закарпатської обласної школи юнаків 2002 р.н. здобула дві перемоги :в додатковий час дотиснула   БК Говерлу м.Івано-Франківськ 85-78, та без проблем обіграли обласну дитячо-юнацьку школу м.Львоваз рахунком 78-55
Наступний тур відбудеться 25-27 листопада в м.Івано-Франківську

І в рамках Чемпіонату України з баскетболу 1 ліги БК Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ приймав баскетбольний клуб ПНУ м.Калуш. В першій грі у господарів практично нічого не виходило  в першій половині і в третій чверті відрив сягав 20 очок, але граючому тренеру О.Зубковському вдалось заставити команду грати агрессивніше і вже за хвилину до кінця відрив було скорочено трьох очок але зробивши на останній хвилині  прикрі втрати, віддали гру супернику 67-75
В другій грі БК Ужгород з перших хвилин заволодів ініциативою і всю гру тримав дистанцію 15-20 очок в підсумку вигравши 84-71.

О.Зубковський головний тренер команди:
по юнакам ми задоволені двома перемогами, дуже важлива була перемога БК Говерла адже це дуже міцна команда, в кінці місяця ми їдемо до них в гості і спробуємо довезти на їхньому майданчику , що здобули перемогу не випадково. По дорослій команді можу сказати , що дуже не задоволений цими іграми , не було відчуття , що ми граємо дома, не було певного настрію команди на боротьбу в першій грі, по другій грі можу сказати , що ми мали вигрававти 30-40 очок , але дитячі помилки як в захисті так і в нападі не дозволили це зробити. Сезон тільки починається , буде над чим попрацювати…