Погода Ужгород, Закарпаття 15 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Експерти дикої природи відвідали Нацпарк

липня 16
11:22 2016

У четвер, 14 липня, у НПП "Зачарований край" перебували експерти дикої природи, представники European Wilderness Society (Європейського товариства дикої природи, Австрія) – голова правління Європейського товариства дикої природи, Макс Россберг, його заступник Владо Ванчура з менеджером Анні Хеннінг та колеги і партнери з Ужгорода – менеджер з фандрейзингу Ірина Щока і асистент Маріанна Мацко.

Цей візит європейських партнерів, як і всі інші, відбувся задля основної місії керівництва EWS – захист європейської спадщини дикої природи (wilderness), проведення досліджень з питання цінності і переваги дикої природи у Європі, в Україні та у НПП "Зачарований край" та активація розвитку нових областей дикої природи шляхом відновлення, пропагуючи цінності wilderness серед місцевих громад.

Серед головних завдань зустічі партнерів - обговорення розроблення інформаційного маркетингового стенду з основною інформацією про Нацпарк, його території, на якому будуть відображені унікальні природні об`єкти "Зачарованого краю".

Найбільш дискусійним стало обговорення розроблення спеціальної карти парку існуючих ділянок wilderness (дикої природи) в "Зачарованому краї", сертифікованих EWS, а також на цій карті будуть вказані навколишні села, які межують з територією НПП "Зачарований край" та визначені туристичні маршрути парку, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...