В битві аутсайдерів “Говерла” була близька до першої перемоги. Однак – лише нічия

Опубліковано:

7 хвилин до завершення основного часу забракло Ужгородській “Говерлі”, щоб здобути першу в чемпіонаті перемогу.

В Дніпропетровську, де, через складну ситуацію в Маріуполі, проводить домашні ігри “Іллічівець”, ужгородці двічі виходили вперед у рахунку, але обидва рази не зуміли втримати перевагу.

Повели гості в рахунку вже на 10-й хвилині. Каверін скористався гарним пасом Мякушкіна. На 38-й хвилині у ворота “Говерли” був призначений 11-метровий. Гравець Маруіполя не лишив шансів нашому голкіперу.

Після перерви “Говерла” знову вийшла вперед. На 66-й хвилині Качараба зумів замкнути передачу Максима Шацьких. Але вже на 83-й господарі знову відігралися – 2:2 і команди продовжують знаходитися по сусідству на самому дні турнірної таблиці.