Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

В обласній бібліотеці проведуть дискусійний клуб з представниками Сходу та Півдня України

травня 19
13:23 2016

23 травня о 14.30 в читальній залі ЗОУНБ ім. Ф Потушняка відбудеться засідання дискусійного клубу "Угода про асоціацію з ЄС: які можливості вона відкриває?".

Учасниками дискусійного клубу стануть представники молоді зі Сходу та Півдня України, які перебуватимуть на Закарпатті 23-25 травня у рамках проекту "Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу", що виконується ГО "Молодіжна альтернатива" ( м. Київ) у співпраці з БФ "Центр громадських ініціатив" ( м. Перечин).

До участі у засіданні дискусійного клубу запрошуються представники Закарпатської ОДА, вчені Ужгородського національного університету, громадські активісти м. Ужгород та Закарпаття.

Планом триденного перебування групи молоді зі Сходу та Півдня України також передбачено знайомство з діяльністю ОГС краю, тренінгові сесії з питань подолання конфліктів та підготовки проектних заявок, цікава екскурсійна програма.

Євгенія Напуда ,

головний бібліотекар відділу обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

Подібні новиниПопулярні новини

16-річний хмельничанин зник, коли святкував з друзями випускний на березі озера (Фото)

    16-річний

Десятки працівників поліції та рятувальників були задіяні на пошуки 16-річного мешканця Нетішина, який пішов з друзями святкувати випускний на березі озера та ...